STANDOX TEHNILINE KOOLITUS


 

VÕTI KVALITEEDI JUURDE


Standox Tehniline Koolitus tähendab professionaalset automaalrite ja meistrite koolitust kõrgeimal tasemel kogu maailmas.
Enam kui 40  Standox Information Center  õppekeskust üle kogu maailma pakub laia valikut koolitusprogramme, et aidata Sul olla kursis tehniliste muutustega turul ning võimaldada olla veelgi edukam oma ametis.

 
 

 

 

 

KOOLITUS  EESTIS STANDOXI ÕPPEKESKUSES


Oleme automaalreid koolitanud meie  Tallinna õppekeskuses juba aastast 1995.  Aastal 2011 valmis meie uus, täiesiti kaasaegselt sisustatud automaalrite ja auto keretehnikute õppekeskus - Benefit Training Center.

 

Õppekeskuses on  komplektne automaalri ja keretehniku töökoda koos kõigi vajalike sedametega ning õppeklass kuni 10-le inimesele, kus viime läbi uute toodete tutvustamise päevi ning koolitusi meistritele, töökoja juhatajatele ning kindlustusekspertidele.

 

Õppekeskuse ja toimuvate koolituste kohta loe lähemalt siit:

BENEFIT TRAINING CENTER

 


 


 
 

KOOLITUSED STANDOXI ÕPPEKESKUSTES ROOTSIS JA STANDOX CENTER'IS SAKSAMAAL

 

Oma lepingulistele koostööpartneritele korraldame igal aastal spetsiaalse profikoolituse Rootsi koolituskeskuses ja alates  2010 aastast ka Saksamaal Standox Center´i koolituskeskuses.

See on meie koolituse kõrgeim tase ning siin saavad professionaalsed maalrid omavahel kogemusi jagada ning nõuandeid oma ala parimatelt koolitajatelt Euroopas.

Tehniline Koolitus – professionalsetelt automaalritelt professionaalsetele automaalritele.  
 
Standox Koolituse põhiprogrammid:

  • Standox Värvisüsteemide õige kasutamine
  • STANDOHYD-vesibaasvärvi põhikursus
  • SpotRepair kohtparandustehnoloogia kasutamine
  • Koloristika Seminarid
  • Spetsiaalsed  Seminarid – koolituskontseptid spetsiaalselt autoesinduste maalritele automargipõhiselt, kolmekihi "pearl"-värvid ja nende hajutamine jne.
  • STANDOFLEET – veokivärvisüsteemi kasutamine

 


 

 

 


 

 


 

 

KOOLITUS SINU TÖÖKOJAS


Kui tehniliselt pole võimalik viia koolitusprogrammi läbi mõnes lähedal asuvas Standox'i koolituskeskuses või kui vajad tuge oma töökojas, siis viime Tehnilise Koolituse programmi läbi otse Sinu juures. Vajadusel korraldame ka erikoolitusi spetsiifiliste tehnoloogiate kasutamise kohta  Sinu töökojas– just nii nagu Sul vaja on.