Autovärvid

Me esindame Euroopa juhtivat autovärvi- süsteemide tootjat Standox. Standox varustab autovärvitöökodasid innovatiivsete ja loodussäästlike värvisüsteemidega kogu maailmas.
Loe lähemalt

Tarvikud

Meie seadmete ja tööriistade valik on tehtud lähtudes meie klientide vajadustest ning sobivusest STANDOX-värvisüsteemiga. Kõigile meie seadmetele kehtib alati ka tootjagarantii.
Loe lähemalt

Seadmed

Oleme projekteerinud ja seadmestanud üle 50 keretöökoja. Meie tootevalikusse kuuluvad parimad seadmed, kõrgelthinnatud ja autovalmistajate poolt tunnustatud Euroopa firmadelt.
Loe lähemalt

Tööstus

Meie tootevalikust leiad ka tööstussektoris kasutamiseks mõeldud kvaliteetseid ja innovatiivseid seadmeid, materjale ja tarvikuid. Ka siin anname kaasa tootjagarantii.
Loe lähemalt

 

Oskusteave

Pikaajaline kogemus ja järjepidev täiendõpe annab meie spetsialistidele suurepärase kvalifikatsiooni maalrite ja plekkseppade koolitamiseks autode keretööde tehnoloogias.
Loe lähemalt

Klassika

Meie tõeliseks kireks on automaailma pärandi restaureerimine. Need projektid on ka tehnilisest küljest ühed kõige nõudlikumad ning seeläbi ka arendavamad.
Loe lähemalt

ASUME UUEL AADRESSIL!!!!

Härgmäe 22
13525 Tallinn
Tähetorni Tehnopark

Vaata asukohta 


Seoses COVID-19 viiruse laialdase leviku tõttu välja kuulutatud piirangutega on Tallinna esinduse näidistesaal ja Tartu esinduse kauplus alates 11.03.2021 suletud.
 

Palume kõik tellimused, hinnapäringud ja muu info edastada e-kirja või telefoni teel!
 
Meguiar’s tooteid saab tellida ka kodulehelt: www.meguiars.ee.
 
Eelnevalt tellitud kaupadele on võimalik kokkulepitud ajala ka ise esindustesse järele tulla.
Kohustuslik on kanda kaitsemaski!
 
Kontaktid leiad SIIT.
 
Vabandame ebamugavuse pärast ja püsige terved!