Car paint systems

Me esindame Euroopa juhtivat autovärvi- süsteemide tootjat Standox. Standox varustab autovärvitöökodasid innovatiivsete ja loodussäästlike värvisüsteemidega kogu maailmas.

Supplies

Meie seadmete ja tööriistade valik on tehtud lähtudes meie klientide vajadustest ning sobivusest STANDOX-värvisüsteemiga. Kõigile meie seadmetele kehtib alati ka tootjagarantii.

Equipment

Oleme projekteerinud ja seadmestanud üle 50 keretöökoja. Meie tootevalikusse kuuluvad parimad seadmed, kõrgelthinnatud ja autovalmistajate poolt tunnustatud Euroopa firmadelt.

Industry

Meie tootevalikust leiad ka tööstussektoris kasutamiseks mõeldud kvaliteetseid ja innovatiivseid seadmeid, materjale ja tarvikuid. Ka siin anname kaasa tootjagarantii.

 

Know-how

Pikaajaline kogemus ja järjepidev täiendõpe annab meie spetsialistidele suurepärase kvalifikatsiooni maalrite ja plekkseppade koolitamiseks autode keretööde tehnoloogias.

Classical Cars

Meie tõeliseks kireks on automaailma pärandi restaureerimine. Need projektid on ka tehnilisest küljest ühed kõige nõudlikumad ning seeläbi ka arendavamad.