STANDOX TÖÖSTUSELE

 

 

Multimix

 

Multimix on maailma kõige paindlikum värvisegamissüsteem seadmete ja masinate tootjatele ning igasuguseks tööstusvärvimisteks, kui on vaja kõrget kvaliteeti ja võimalust ka väikest värvikogust kiiresti ja täpselt segada.

 

                                   

Võimalus värvida tööstustooteid on suurepärane lisaäri ka autovärvitöökodadele.
Tööstusmasinad, järelkärud, metalltarindid, aga miks mitte näiteks ka plastist,  puidust või alumiiniumist uksed-aknad täpselt Sinu kliendi poolt soovitud värvitoonis?  Pole probleemi!

Multimix tööstusvärvisüsteem Standoxi´ilt võimaldab viimistleda väga laia valikut tööstustooteid.

Multimix võimaldab segada värve kuues erinevas ja praktilises pinnavärvisüsteemis,  kasutades sama segamissüsteemi:

 

Esmaklassiline ACRYLIC 100 Süsteem. Elastne ja UV kindel. Spetsiaalselt PVC profiilidele, akendele ja ustele, jalgrattaraamidele ja kõrge kvaliteediga objektidele väliskasutuseks.
 

Kvaliteetne 2K-Polüuretaan Süsteem sõidukite osade, masinate ja ehitusseadmete värvimiseks. Viis erinevat läikeastet, ka matt ja struktuurne pind. Täpne toonisobivus ja retseptide tegemine elektroonilise Genius+ spektromeetriga vastavalt etteantud näidisele.
 


 
Vastupidav ja robustne 2K Epoxy Süsteem. Kõrge kuluvustaluvusega ja  kemikaalikindel. Paakautode paakide, torude ja mahutite värvimiseks. Väga sobiv ka kvaliteetseks ja kõrge kulutustaluvusega põrandate ja kemikaalide mõjuväljas olevate objektide värvimiseks.
 
Ökonoomne 2K Akrüül Ühe Kihi Süsteem. Krunt ja värv samas tootes. Võib jätta üle värvimata. Väga heade korrosioonikaitse omadustega. Pinnakihi paksus kuni 400 mic. Raskete teraskonstruktsioonide, konteinerite ja kallurikastide kiireks ja kvaliteetseks värvimiseks.
 

Vana hea 1K Sünteetiline Süsteem. Pinnale kandmiseks rulliga, pintsliga või pihustiga. Remondiks ja hoolduseks. Ei ole kasutuses nii ohtlik tervisele kui 2K-süsteemid.
 
Kiire 1K Nitro Combi Süsteem. Väga kiire ja võimas. Näitusestendide värvimiseks ja muudeks reklaamitööstuse vajadusteks. Saab villida "spray" pudelitesse.
 

Stonechip on väga vastupidav Kivikaitse Süsteem. Tugev ja elastne pinnavärv suurepäraste kivikaitseomadustega väga suurt kulutustaluvust vajavatele pindadele.
 

 

 


   Multimix coating systems


   Multimix PUR pinnavärv (2K-Polüuretaan)

Otseteed