Benefit auto klassika

 

Benefiti kereremonditöökoda alustas tegevust juba 1990 aastal. Tavapärase  sõidukite kere- ja värvitööde kõrval hakkasime tasapisi  tegelema ka vanasõidukite, nii autode kui ka mootorrataste restaureerimisega ning tänaseks päevaks oleme loobunud avariiremondi töökojast ja pühendunud just vanasõidukte restaureerimisele, mis on meile väga hingelähedane teema ja pakkunud huvi juba pikki aastaid.

 

 

Restaureerimine  on töö, mis vajab erilist pühendumist, oskusi ja kogemusi.  Aja jooksul kogutud teadmised vanade autode ehitusest ning restaureerimise tehnoloogiatest on meile toonud hulga kliente nii Eestist kui ka mujalt Euroopast, kelle sooviks on saada tavapärasest parem (loe: perfektne) lõpptulemus oma neljarattalise sõbra remondil.

Oleme järk-järgult muretsenud  kvaliteetseks vanaautode plekitööks ja värvimiseks vajalikud spetsiaalseadmed ja tööriistad: "English Wheel"- rullmasinad, venitus-kahandusseadmed, kantpingi, valtspingi, lõikurid , spetsiaalsed keevitusseadmed jne.

 Tehtud tööde
galeriist leiad meie poolt restaureeritud autode pildid koos lühikese kirjeldusega tehtud tööde ja auto kohta. Põnevat lugemist-vaatamist!