MIRKA tööriistad ja abrasiivid

 

 

MIRKA on kogu maailmas hästi tuntud kvaliteet-abrasiivide, lihvimisseadmete ja poleerimissüsteemide valmistaja.

Kuus aastat tagasi jõuti MIRKA peakontoris Jepuas, Soomes otsuseni hakata arendama oma lihvmasinate sarja, sest turul olev valik jättis kas hinna või kvaliteedi koha pealt oluliselt soovida. Et tagada parim tulemus MIRKA abrasiividega töötades, otsustati oma masinad ka täielikult ise projekteerida. Otsus osutus õigeks ning masinate disain võeti professionaalsete kasutajate poolt väga hästi vastu. Sündinud olid väga hea hinna-kvaliteedisuhtega tööriistad! Aastate jooksul on valik täienenud ja uuenenud ning sisaldab täna ka selliseid masinaid, mida teistel tegelikult pakkuda polegi. Näiteks spetsiaalset 10 mm võnkega ja eriti suure jõudlusega lihvmasinat vana värvi eemaldamiseks ja pahtli lihvimiseks ning maailma esimest valikut kergeid 24V töötavaid elektri-lihvmasinaid.

 

 

POLEERIMISE ASJATUNDJA


MIRKA on viimastel aastatel saavutanud ka tuntuse kui poleerimissüsteemide tootja. Eripäraks on lisaks autode poleerimise seadmetele ja tarvikutele ka väga tõhusad poleerimissüsteemid paatide ja jahtide pindade läikima löömiseks, samuti tööstuspoleerimiseks. Loomulikult pakub MIRKA täielikus valikus spetsiaalabrasiive pidade peenlihvimiseks enne poleerimist!

Nii nagu lihvimispoolel, otsustas MIRKA ka oma poleermasinad ja padjasüsteemid ise luua, olles veendunud, et olemasolevad süsteemid ei paku alati parimat hinna-kvaliteedi suhet. Nii on täna MIRKA valikus traditsioonilised elektrilised poleermasinad 150mm ja 180mm tallaga poleerimiseks, uudne 77mm tallaga pneumaatiliste poleermasinate valik ja lugematu hulk vajalikke tarvikuid ning lisavarustust.

 


MIRKA Lihvimasinad ja tarvikud

 

MIRKA Poleerimisseadmed ja tarvikud
 


MIRKA Lihvimistarvikud