Mirka poleerimisseadmed

 

 

 

 

 

MIRKA Pneumaatlised poleermasinad 77mm tallaga

 

MIRKA Uus poleermasin 77mm poleerpadja alusega on mõeldud just Micro-Repair kohtparanduste viimistlemiseks ja kasutamiseks peale tolmutäppide eemaldamist pinnalt, samuti keerulise kujuga detailide poleerimiseks. Mugav ja ergonoomiline korpus ja lisakäepide tagavad kindla haarde. Saadaval kahe eri kiirusega mudelitena.

 

MIRKA Poleermasin 77mm tallaga – kuni 3000 p/min.

MIRKA Poleermasin 77mm tallaga – kuni 10 000 p/min.

 

 

 

 

 

 

MIRKA PS1437 Elektriline poleermasin 150mm tallaga

 

MIRKA Poleermasin 150mm poleerpadja alusega on mõeldud spetsiaalselt kasutamiseks autovärvitöökodades, kus tavaliselt pole vaja poleerida kogu autot vaid osa sellest, peale avariiremondi järgset värvimist või siis viimistleda üleminekuid. 150mm alusele kinnituvad poleerkettad on just selleks ülesandeks sobivaima mõõduga ja kulutavad ka vähem poleerpastat.

 

MIRKA Poleermasin 150mm tallaga – 1100-3700 p/min.

 

 

 

 

 

 

 

MIRKA PS1524 Elektriline poleermasin 180mm tallaga

 

MIRKA Poleermasin 180mm poleerpadja alusega on mõeldud raske töö tegemiseks – poleerimistöökodadele pidevaks tööks ja autode üleni poleerimiseks või ka paatide,jahtide poleerimiseks. Kus iganes on vaja suured pinnad läikima lüüa on see tööriist ületamatu. Kaarkäepide annab võimaluse hoida seda poleermasinat nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt.

 

MIRKA Poleermasin 180mm tallaga – 800-2400 p/min.

 

 

 

 

 

MIRKA poleerimisseadmete tarvikud

 

MIRKA valikust leiad ka täieliku valiku tarvikuid poleerimisseadmetele – poleertallad,  alustallad, poleertalla puhastusämbrid ja -kammid ning palju muud.